Tau ,man ir tavo draugei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tau ,man ir tavo draugei

Sveikos merginos :}
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Draugai

Go down 
+2
LaLamber
miau.miau*
6 posters
AutoriusPranešimas
miau.miau*
Adminė
miau.miau*


Pranešimų skaičius : 230
Join date : 2008-03-12
Age : 29

Draugai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Draugai   Draugai Icon_minitimeŠt. 03 15, 2008 8:31 am


Pasakok apie savo draugus kokie jie, o gal net ir foto pridėk ;D
Atgal į viršų Go down
LaLamber
Shopinatės visą dieną.
LaLamber


Pranešimų skaičius : 155
Join date : 2008-03-15
Age : 29

Draugai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Draugai   Draugai Icon_minitimeŠt. 03 15, 2008 1:13 pm

Turiu kelias tokias geriausias drauges.

*Ieva. Niekad nenustoja šypsotis, dažnai nusišneka [tiksliau visada ;D], laabai patikima. I love you

*Vika. Uch ;D Linksmuolė, kaip ir visos ;D Kartais pikta būna, bet greit pralinksmėja ;DD I love you

*Laura. Šokėja mūsų ;D Ką tu ką tu ;D Nusišneka, žvengia kaip ir visos, bet kartais pyksta dėl smulkmenų ;D O po sekundės vėl žvengiam ;D

*Gabrielė. Turbūt daugiausiai juokinanti po Ievos ;D Nusišneka, dainuoja kada užeina, ir tokia tikrai durna ;DD [Neišimtis ;D]

*Jovita. Neesu apsisprendus aš dėl jos ;D Vieną dieną žiauriai užknisa, kitą labai faina būna. Bet per rimta man ;D Labai jau pyksta, jeigu ko nepadarau, ką buvau pasakius, kad padarysiu ;D

*Paulina. Ilgai galvojau ar ją rašyti į šitą sąrašą... ;D Nu bet parašiau. ;D Ypatingų savybių neturi ;D
Atgal į viršų Go down
Eli.
Susitinki su forumietėmis miesto centre
Eli.


Pranešimų skaičius : 72
Join date : 2008-03-17

Draugai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Draugai   Draugai Icon_minitimePir. 03 17, 2008 10:52 am

Turiu, netgi 2 xDD
Tj Ernesta ir Gintarė, bet aš jas vadinu Ernė y Ginta;D
Tjgi Ernesta ji ištiesų lb fajna, drąsi, vėjavaikiška, linksma, kj būna liūdna visad prajuokina, tačiau yra ir blogos savybės, labai kritikuoja, raunasi ant bernų, kas paskui baigiasy nekaip.
Gintarė su ja smagu pažvengty, padurniuoty, tačiau kartais kj reikia ji būna rimta, pati kaip sako, jos yra labai dramatiška y man tjp atrodo.
Atgal į viršų Go down
Cherry.
Shopinatės visą dieną.
Cherry.


Pranešimų skaičius : 149
Join date : 2008-03-29
Miestas : Vilnius x]

Draugai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Draugai   Draugai Icon_minitimeŠt. 03 29, 2008 8:46 am

Turiu tokia Asta.. Va vakar susipykom, tai kai susitaikem vos neapsizliumbem ... Embarassed Sad Ir dar turiu tokia Amanda Smile Ji telsiuose gywena.. Myliu ta zmogeliuka xD
Atgal į viršų Go down
Auryt.
Labas.!
Auryt.


Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2008-03-25

Draugai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Draugai   Draugai Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 4:04 pm

Turiu kelias geras drauges..
Visos esam Lietuvės, susitikom Anglijoje, mokykloje.

Jūratė - kitaip Žaliaakė Kaliausė.[pravardę sugalvojau aš.. ;D] Geriausia mano draugė, bei klasiokė. Pati nuostabiausia draugė, visada karu juokiamės, arba verkiam. Kartais apsipykstam, ir tada nesikalbam. Bet musu pykčiai ilgai netrunka, nes aš nemoku ilgai pykt, ir visada nepraėjus nei pusvalandžiui susitaikom, nes aš pirma pradedu su ja kalbėt, nors sakom, kad nekalbėsim. Draugės esam jau beveik dvejus metus, jinai man kaip sesė, viska jei išsipasakoju, jinai man taip pat, dažnai miegam viena pas kita, tada beveik visa naktį prakalbam. Žodžiu nuostabi draugė, ne visos tokios..

Eirida - kitaip Konteinerė. [pravardė vėlgi sugalvojau aš. Ilga istorija.. ;D] Nereali mergina. ;D Per lunch time su ja liūdna nebūna, musu grupeles juokdarė. ;D

Rūta - kitaip Draugiškai. [pravardės ilga istorija. ;D] Nors prie mūsų grupelės prisijunge prieš kelis mėnesius, atrodo jog su ja butumėm bendravusios nuo pat gimimo.. Žiauriai faina. ;]]

Samanta - pravardės dar neturi. Šiaip faina. Kartais juokinga. ;]]


Atgal į viršų Go down
Missy.
Labas.!
Missy.


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2008-04-10

Draugai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Draugai   Draugai Icon_minitimePen. 04 11, 2008 8:42 am

Ajajay. ;D~
Danielė ~ Prikolas.. Pažįstu nuo darželio laikų ir kaip nekeista, kad vėl susitikom šūlioj, kada aš į ją perėjau xD Aišku kartais pykstames, bet vistiek esam labai labai geros draugės. Visados švenčiam Valentinkę ir Helovyną ;D
Vilija ~ Mūsų klasės aktorėlė. Ok. Čia buvo joke ;D~ Lankydama dramą ji vistiek nepamirštą draugų. Susipažinom antroje klasėje, toje pačioje mokykloje xD~ Irgi žvengia iš čigonų. xD~ Geras žmogus, tik vat kėy jew bėsina, kada žvengią iš manę xD.
Erika ~ Niekada su ja perdaug nebendravau. xD Bet užtat Vilijos dėka, mes dabar esame labai geros draugės :} Šventėmę Helovyną ir ketinamę jį pakartoti >D
Karolina ~ Ojoj. Geras žmogus. Tamsa nevaldo, užtat naktipiečiai jo. xD Galim sedėti iki 5 ryto šnekėdamos apie kažką ir paslapčia užkandžiaudamos. xD
Ir daug kitų.
Štai maždaug bendra nuotrauka, kurioje nėra Karolinos. ;{
Mano gymšė .. [Karolina syrgo todėl negalėjo atvykti.], Vilija irgi sirgo todėl negalėjo atvykti.
Draugai Picture072rc6
Apačioje su ruožine sruoga - aš, viršuje su rožine maikę - Danielė, šalia jos tokia Saida, virš jų Greta. Apačioje Gretos, prie Saidos .. Nu antra iš dešinės pusės ~ Erika, o ta pirma iš dešinės - Džestina.
Atgal į viršų Go down
miau.miau*
Adminė
miau.miau*


Pranešimų skaičius : 230
Join date : 2008-03-12
Age : 29

Draugai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Draugai   Draugai Icon_minitimePen. 04 11, 2008 9:22 am

Man buvo labai įdomu jūsų aprašymus skaityt ;}}
Mano draugės:
Rimantė - su ja mokomės kartu nuo 1 klasės.Su ja kaip su sese gali pasisšnekėti
ir žinai,kad ji tikrai niekam neišduos paslapčių. ;}
Aurelija- beveik visą gyvenimą pažįstamos. Oooi kiek nesamonių ir išdaigų esam prikrėtę xDD
Aistė - puseserė ir draugė - du viename xDDD. Man patinka ją pagloboti ,ir šiaip
su ja linskma xDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Draugai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Draugai   Draugai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Draugai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Tau ,man ir tavo draugei ::  Draugystė-
Pereiti į: